LUKSUS

37.00

Kategooria:

Description

Sõbrannale äge kingitus!

Südamesõbranna on asendamatu. Ta kuulab, annab nõu, naerutab ja laenab nutmiseks õlga. Mitte kellegi teisega ei saa arutada nii tähtsaid ja salajasi teemasid ja kõiki sõnu ei olegi vaja välja öelda, sest ta mõistab sind niigi. Sa tead, et sa võid talle helistada kasvõi keset ööd ja selle turvatunde eest tahaks ju kinkida talle midagi tõeliselt head.

Sellesse pakki oleme kogunud neli imetoodet, sõbrannalt sõbrannale ja sa tead, et ta oskab seda vääriliselt hinnata!

* Blessix juuksesiid – rahvusvaheliselt auhinnatud ilutoode, millesse on lihtne juba peale vaadates armuda. Ja see lõhn ning need uue elu saanud siidised juuksed…!

* Blessix juukseseerum – juba esimesest kasutuskorrast alates on selge, et ilma selleta edasi ei saa. Kaitsev, tugevdav ja juuksekasvu kiirendav. Koos juuksesiidiga tõeline löögirühm tervisliku säraga tugevate juuste heaks.

* Beatiful me kehasalongi kinkekaart – rullmassaaž parandab ainevahetust, stimuleerib ja on tõhus keha ümbermõõtude vähendamiseks. Täiuslik kink sõbrannale!

* Lumi intensiivselt niisutav kätekreem pehmete käte ja tugevate küünte heaks. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes ei teaks kui olulised on ilusad käed ühe tõelise naise jaoks?

(PST! Karbikese reaalne väärtus on üle 60€, päris magus pakkumine ju?)

%d bloggers like this: